Jeep Safari Uçansu Şelalesi Turu

Her Salı – Çarşamba – Cuma – Cumartesi – Pazar

Turumuza ilk olarak Gebiz köyünde bulunan istasyonumuza gelinir. Burada misafirlerimize tur ve güvenlikle ilgili info’nun rehberimiz tarafından verilmesinin ardından araçlarımıza yerleşme ile öncü jeep eşliğinde maceralı turumuz başlar.

Çığırgan çayı ve Nar bahçelerinin arasından geçerek Değirmen burnu Köyüne ulaşırız. Burada Hacıosmanlar köyü ve dere geçişleri ile ormanın arasında yer alan köy evinde fotoğraf çekimi mola verilir. Molada rehberimiz tarafından köy evi ve köy yaşamı hakkında bilgilendirme yaparken köylüler tarafından toplanmış doğal Ada çayı ikramında bulunulur.

Alabalık tesislerinde yer alan mola yerimize hareket eder yaklaşık 1.5 saatlik mola ile öğlen leziz yemekleri tatmanız bu arada suyun sesi ve ağaçların altında yorgunluğunuzu orada bırakıp Hatipler köyü güzergahını takip ederek Uçan su Şelalesinde yüzme molası verip sabah hareket etme noktamız olan istasyonumuza  doğru hareket ediyoruz.

Araçlarımıza yerleşmenin ardından Antalya’ya hareket ederek sabah almış olduğumuz noktalara sizleri bırakarak bir sonraki turda da sizleri aramızda görmek üzere ayrılıyor hepinize katılımınızdan dolayı TATİL SAHASI  Ailesi olarak TEŞEKKÜR ediyoruz.

TUR ÜCRETİ

KİŞİBAŞI ………………..140 TL

06 – 12 ÇOCUK…………120 TL

00 – 05 ÇOCUK ………..FREE

 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

Program dâhilindeki tüm ulaşımlar

Öğle yemeği

Rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yemekte ve molada yapılacak ekstralar ve içecekler

Son Yorumlar

  FİYAT LİSTESİ

  Tarih YETİŞKİN 1 KİŞİ
  (Kişi Başı)
  YETİŞKİN 1 ÇİFT
  (Çift Kişi)
  HERŞEY DAHİL
  (Kişi Başı)
  1. Çocuk
  0 – 5 yaş
  1. Çocuk
  6 – 12 yaş
  HERGÜN 140,00 TL 280,00 TL 00,00 TL Ücretsiz 120,00 TL Rezervasyon