EĞLENCE DOLU KİEV TURU

1.GÜN

İSTANBUL VEYA ANKARA  uçuşumuzun ardından havalimanına varışımız ile turumuz başlıyor. Bizi bekleyen otobüsümüz ve rehberimiz ile buluşup genel bir kent gezisi yapıyoruz. Devamında otelimize geçip giriş işlemlerini yapıyoruz.  Varış saatimize bağlı olarak tur programına ya da gece programına devam ediyoruz.

2.GÜN

Sabah kahvaltımızın devamında rehberimiz ile kenti gezmeye başlıyoruz. Özgürlük meydanı , Kreshchatyk caddesi ,Bezarapski Pazarı , Zoloti Vorota gezeceğimiz yerler arasında olacak. Dileyen misafirler 2 . Dünya Savaşı Müzsi turunu ekstradan satın alabilirler.Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz vakitlerini özgürce değerlendirebilirler. Akşam 19 da otelde rehberimizle buluşup akşam yemeği ve gece programına başlıyoruz. Gecenin bitişi size bağlı.

3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından tekrar rehberimizle buluşup Dinyeper nehrinde yürüyüşe çıkıyoruz. Kiev in en güzel caddelerini ve kafelerini yürüyerek daha yakından tanıyoruz. Dileyen misafirler Pachersk Lavra Manastırı ve  Mikrominyatür müzesi turu satın alabilirler. Dileyen misafirler serbest zamanlarını istedikleri gibi değerlendirebilirler . Gece eğlencemiz için rehberimizle 22:00 da otelde buluşuyoruz. Dönüş saati size bağlı.

4.Gün

Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerini hallediyoruz. Transfer saatine kadar  alış veriş ya da gezinti yapabiliriz.Alınış saatinde rehberimiz havalimanına yolculuğunuz için hazır bulunacak

Ücrete Dahil Hizmetler 

  • Ukrayna veya Pegasus Havayolları ile ucak biletleri

  • Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama

  • Havalimani karsilama

  • Havalimani transferleri

  • Türkçe Rehberlik (Tur Bitimine Kadar Türkçe Rehberlik Hizmetimiz ÜCRETE DAHİLDİR

  • Gün İstanbul Veya Ankara – Kiev

  • Dileyen Konuklarımız İçin Özel V.İ.P karşılama

 
 KONAKLAMA OTELİ 4

* Premier Hotel Rus

  Tourist Hotel

  Dnipro Hotel

  Premier Palace Hotel

  President Hote

 Ücrete dahil olmayan hizmetler:

 1. Öğle ve aksam yemekleri

 2. Müze girişleri

 3. Opera,Bale,Filarmoni,Müzikal vb. gösteriler giriş ücretleri

 4. Hava Alanı Vergileri

 

BİZ TURLARI NASIL YAPIYORUZ?

Havalimanında bekleyen rehberimiz sizi kapıda karşılayıp otele ulaşımınızı sağlar .Otelde check/in işlemlerinizi yapar ve geliş zamanınıza en uygun tur programını sizin de görüşlerinizi alarak uygulamaya başlar. Tatilinizin başından sonuna kadar ulaşabileceğiniz rehberimiz grup aktivitelerinde yanı başınızda ,münferit aktivitelerde bir telefon uzağınızda olacaktır. Böylelikle kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyecek güven içinde tatilinizin tadını çıkarabileceksiniz. Kenti çok iyi tanıyan rehber arkadaşımız her türlü ihtiyacınız için size yardımcı olacaktır. Kentin en güzel yerlerini , en leziz restoranlarını , en eğlenceli gece kulübü ve barlarını keşfedecek yaptığınız harcamanın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Ayrıca dilerseniz ait olduğunuz meslek gruplarındaki meslektaşlarınızla fikir alış-verişinde bulunabilecek mini toplantılar da organize edilecektir

Önemli: Turlarımız Her gün İstanbul ve Ankara Çıkışlıdır. Her Gün kesin Hareketlidir.

Son Yorumlar

  FİYAT LİSTESİ

  Tarih YETİŞKİN 1 KİŞİ
  (Kişi Başı)
  YETİŞKİN 1 ÇİFT
  (Çift Kişi)
  HERŞEY DAHİL
  (Kişi Başı)
  1. Çocuk
  0 – 6 yaş
  1. Çocuk
  7 – 12 yaş
  HERGÜN 449 USD 00,00 TL 00,00 TL Ücretsiz 00,00 TL Rezervasyon