Kiev Eğlence Turu

HER GÜN HAREKETLİ KİEV TURU 4 GECE 5 GÜN 499 USD

EKONOMİK PAKET KİEV TURU 4 GECE 5 GÜN 199 USD

Siz degerli misafirlerimizle Belirtilen Saatlerdde Sabiha Gökçen veya Esenboga Havalimanı Dıs hatlar terminalinde . Ukrayna Havayollari veya Pegasus Hava yolları ile Kiev’e varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile Otele Transferimiz GerçekleşiyorÖnemli Not: Kiev Şehir turumuz fiyata Dahildir Tura katılım sayısı Minimum 8 kişi olması durumunda ücretsiz verilecektir

Opsiyonel Tur: Kiev Şehir Turu
Tura katılım sayısı Minimum 8 kişi olması durumunda ücretsiz verilecektir.
Panoramik Kiev şehir turununda Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli, ve Padol semtini görecegiz. Devaminda otelimize transfer.

Geceleme otelimizde.Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek aşağıdaki turlara katılabilirler. Geceleme otelinizde

Not: Extra turlar için gidiş tarihinden önce bilgi verilirse gerekli rezervasyonlar yapılabilir, Aksi taktirde Extra tur sunulamayabilir

.Extra Tur: Çernobil Müzesi Turu 30 Euro Kişi Başı
Çernobil Müzesi Kiev merkezdedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev`in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali`nda, 26 Nisan 1986`da gece yarısı yasanan felaketin acılarının hala taze oldugunu gorecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor.

Extra Tur: İkinci Dünya Savaşı Müzesi Turu 35 Euro Kişi Başı
2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz.
Extra Tur: Pecerskaya Lavra Manastırı & Mikro Minyatür Müzesi Turu 35 Euro Kişi Başı

İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Daha sonra göreceğimiz Mikro Minyatür müzesinde ancak Mikroskop yardımı ile görebileceğiniz eserler sizi büyük şaşkınlık içerisinde bırakacak. Çoğu Guiness Rekorlar Kitabına giren bu eserleri bırakıp müzeden çıkmak pek kolay olmayacak.
Extra Tur: Ukrayna Gecesi Turu 40 Euro Kişi Başı
Ukrayna yerel tatlarını tadabileceğimiz bu yemekte ayrıca Canlı Ukrayna Müzikleri ile dans gösterisi izleyebileceğimiz dopdolu bir program bizleri bekliyor.
Not: Extra turlar için gidiş tarihinden önce bilgi verilirse gerekli rezervasyonlar yapılabilir, Aksi taktirde Extra tur sunulamayabilir.

Ücrete Dahil Hizmetler

o Ukrayna veya Pegasus Havayolları ile ucak biletleri
o Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama
o Havalimani karsilama
o Havalimani transferleri
o Türkçe Rehberlik (Tur Bitimine Kadar Türkçe Rehberlik Hizmetimiz ÜCRETE DAHİLDİR
o Gün İstanbul Veya Ankara – Kiev
o Dileyen Konuklarımız İçin Özel V.İ.P karşılama

KONAKLAMA OTELİ 4
* Premier Hotel Rus
Tourist Hotel
Dnipro Hotel
Premier Palace Hotel
President Hote

BİZ TURLARI NASIL YAPIYORUZ?
Havalimanında bekleyen rehberimiz sizi kapıda karşılayıp otele ulaşımınızı sağlar .Otelde check/in işlemlerinizi yapar ve geliş zamanınıza en uygun tur programını sizin de görüşlerinizi alarak uygulamaya başlar. Tatilinizin başından sonuna kadar ulaşabileceğiniz rehberimiz grup aktivitelerinde yanı başınızda ,münferit aktivitelerde bir telefon uzağınızda olacaktır. Böylelikle kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyecek güven içinde tatilinizin tadını çıkarabileceksiniz. Kenti çok iyi tanıyan rehber arkadaşımız her türlü ihtiyacınız için size yardımcı olacaktır. Kentin en güzel yerlerini , en leziz restoranlarını , en eğlenceli gece kulübü ve barlarını keşfedecek yaptığınız harcamanın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Ayrıca dilerseniz ait olduğunuz meslek gruplarındaki meslektaşlarınızla fikir alış-verişinde bulunabilecek mini toplantılar da organize edilecektir
Önemli: Turlarımız Her gün İstanbul ve Ankara Çıkışlıdır. Her Gün kesin Hareketlidir.